UWAGA  NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE! - XL BEAM 300 - REWELACYJNIE JASNY PROMIEŃ ŚWIATŁA!

Wydarzenia


Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!
Życzenia Świąteczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia !

Nowa strona Mediam Event !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną działu Event.
www.event.mediam.com

Happy New Year !

Wszystkim naszym przyjaciołom i znajomym życzymy spełnienia wszelkich marzeń  w 2015 roku!

Święta, święta...
Wszystkim naszym klientom i znajomym życzymy spokojnych świąt..

więcej

powrót

PR Lighting i Focon podnoszą poprzeczkę na PL+S


Podczas tegorocznych targów Prolight+Sound firma PR Lighting ponownie znacząco podniosła poprzeczkę. Wystawa innowatorskiego oświetlenia z lampami LED i wyładowczymi zdominowała stoisko ich niemieckiego dystrybutora Focon Showtechnic.

“Podzielamy opinię, że to był wspaniały rok! Ważne wyzwanie, któremu PR stawia czoła to przełamanie błędnego myślenia jakie mogą mieć niektórzy klienci o chińskich firmach: poprzez współdzielenie przestrzeni z firmą Focon, mieliśmy możliwość nawiązania kontaktu z klientami, którzy w innych okolicznościach ominęliby nasze stoisko jednak kiedy odwiedzali stoisko Focon, przechodzili do PR co dawało nam możliwość nawiązania z nimi kontaktu.”
Są to słowa dyrektora sprzedaży międzynarodowej PR Lighting, Erniego Armas.

W tym roku był to pierwszy raz kiedy PR Lighting oraz Focon połączyły swoje stoiska – i dało to znaczne korzyści. „To był od razu duży sukces, ponieważ klienci zobaczyli jak bliski związek partnerski istnieje pomiędzy firmami”powiedział manager sprzedaży firmy Focon, Michael Timmer.
 

 

Na czele wystawianych produktów była flagowa seria PR-5000 (zawierająca światła typu Spot, Wash and Beam) z lampami wyładowczymi 1500W. Jest to poważny skok technologiczny dla tej Chińskiej firmy i przeciwwaga dla produktów LED takich jak XPar 390M i nowe XLED336, ARC LED 3216M oraz LED 200W Theatre – te ostatnie były prezentowane po raz pierwszy.
Powyższe prezentowały się obok innych ostatnio wypuszczonych ruchomych głów LED (LED Spot 400, LED Beam 400, LED Spot 200 oraz LED Beam 200) w prawdziwym pokazie mocy.

Wśród nowych świateł LED jest 36 lampowa szybka ruchoma głowa XLED 336 z kątem rozproszenia 18,15°, jest to wariant ekonomiczny i kompaktowy. Zasilanie 140W, daje światło na poziomie 250W. ARC LED 3216M to dwu głowicowy reflektor RGBWA o szerokim zastosowaniu, składający się z 216 diód 3 watowych wysokiej jakości. Wspaniały kolor i jasność dziedziczy po PR-8802. Lampa LED 200W Theatre zawiera 200W ledowe źródło światła o temperaturze koloru 3,000K, kącie promienia 30-87° oraz regulowany w zakresie 0-100% liniowy ściemniacz, co czyni ją idealną do teatrów.
 


XLED 336


ARC LED 3216M
 

Ernie Armas powiedział: “PR XLED 336 przyciągnął nawięcej ludzi; był chwalony za jasność, szybkość reakcji i elegancki wygląd. PR 5000 pozostaje silnym graczem w branży. Klienci byli zachwyceni produktami i filozofią PR Lighting. Jak przy każdej okazji spotkania z naszymi klientami z całego świata, odeszliśmy z odświerzonym pragnieniem kontynuowania pracy by dostarczać możliwie najlepse urządzenia.”

„Mieliśmy równie duże zainteresowanie XS1200 Beam, Wash i Spot, które oferują dobrą jakość w segmencie low-end, podczas gdy PR-5000 Spot oferujący liniową zmianę ogniskowej w zakresie 10-68° także przyciągał klientów. Wykonuje szybkie ruchy i oferuje dobry snop światła.”

„Seria PR-5000 była naszym pierwszym krokiem do ‘prawdziwie’ profesjonalnego poziomu produktów i są to naprawdę światła z których firma może być dumna.”

Michael Timmer z Focon oznajmił: “Zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie flagowym produktem PR-5000, jak również nowym XLED 336, podczas gdy nowy LED 200W Theater uzyskał wiele uwagi od projektantów i specjalistów z dziedziny specyfikacji technicznej.”

Podsumowując powiedział „Ta wystawa była najlepsza ze wszystkich dotychczasowych naszych wystaw jakie mieliśmy od kiedy zaczęliśmy dystrybuować PR Lighting i jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni do dalszego rozwoju ich najlepszych produktów."
 


 


MEDIAM COPYRIGHTS 2007 - 2017 ALL RIGHTS RESERVED